Om oss

Rør-Varme AS holder til i Sandnes, og ble etablert i 1977.

Helt siden oppstarten har vi spesialisert oss på teknisk rørlegging med hovedfokus på sprinkler og varme- og kjøleanlegg.

Vi har bred kompetanse innen industri- og næringslivsbygg, samt større boligkomplekser. Vi utfører også vedlikehold og kontroll av sprinkleranlegg samt varme- og kjøleanlegg.
Vi har i en årrekke hatt mange faste kunder. Det er vi stolte over.

Vi jobber for det meste i Sandnes, Stavanger og Jæren-området, men på forespørsel tar vi gjerne oppdrag andre steder i landet også.
Ta gjerne kontakt via kontaktskjema under eller med en av oss dersom du har spørsmål vedrørende prosjekter du skal i gang med.

Vi står til rådighet for deg

Tor Alf Espeland

Gründer
95227108
tor.alf@ror-varme.no

Barry Purkis

Bas Montør
92079493
barry@ror-varme.no

Kurt Espeland

Daglig leder
91351390
kurt@ror-varme.no

Thomas Sørnes

Montør
98605831
thomas@ror-varme.no

Fahim Amin

Fagligleder
92853162
amin@ror-varme.no

Arkadiusz Sobolewski

Montør
48615926
arkadiusz@ror-varme.no